Команда

 • Фредерік Обе

  Фредерік Обе

  Керуючий компаніями СіАрЕйч в Україні

  Національність: Француз
  Рік народження: 1966
  Призначений на посаду у січні 2018 року.
  Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-механік у Лілльському католицькому університеті (Франція) та отримав кваліфікаційний ступінь магістра управлінського адміністрування в коледжі Birkbeck Лондонського університету.
  Фредерік Обе приєднався до компанії CRH у 2016 році та займав посаду керуючого директора CRH у Сербії.
  До приходу в CRH обіймав декілька посад з постачання та з 2002 року працював у компанії Lafarge, де з 2005 року займав декілька посад у регіоні Центрально-Східної Європи, зокрема, керуючого директора Lafarge в Молдові та Угорщині, а також директора з продажів підрозділу Центральна Європа. 

 • Євген Полулєх

  Євген Полулєх

  Голова правління (генеральний директор) ПpАТ «Миколаївцемент»  
  Національність: Українець.
  Рік народження: 1981
  Призначений на посаду у серпні 2019 року.
  Приєднався до компанії СіАрЕйч в Україні в травні 2019 року.
  Розпочав свою кар’єру в цементній галузі на початку 2005р. З січня 2011  по квітень 2019р працював на посаді  Виконавчого директора у крупної міжнародної компанії з виробництва цементу.
  Отримав вищу освіту  в  Українському Державному Хіміко-Технологічному Університеті  зі спеціальності «Хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів».
  Також отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ).   

 • Сергій Моспанок

  Сергій Моспанок

  Генеральний директор ТОВ «Цемент»  
  Національність: Українець.
  Рік народження: 1988
  Призначений на посаду у грудні 2019 року.
  Розпочав свою кар’єру в цементній галузі на початку 2010 року. З січня 2012 по листопад 2019р працював на посаді начальника комерційного відділу ТОВ «Цемент».
  Отримав вищу освіту в Одеському державному економічному університеті за спеціальністю «Економіка підприємства».

 • Діакова Ана

  Діакова Ана

  Голова правління (генеральний директор) АТ «Подільський цемент»

  Національність: Молдаванка
  Рік народження: 1972
  Призначена на посаду у вересні 2020 року.
  У 1994 році закінчила Одеський Політехнічний Університет, де здобула спеціальність інженера хіміка – технолога.
  Більше 20 років досвіду у цементній галузі, 10 з яких обіймає керівні посади. У 2018 році приєдналася до групи компаній СіАрЕйч Україна та успішно працювала на посаді начальника виробництва на АТ «Подільський цемент».

 • Філіп Райх

  Філіп Райх

  Індустріальний директор цементного підрозділу
  Національність: Австрієць.
  Рік народження: 1969.
  Призначений на посаду у лютому 2019 року.
  Філіп Райх потрапив в цементну промисловість після закінчення гірничо-промислового університету в Леобені (Австрія). Свою кар'єру він розпочав як технічний консультант з продажів в Perlmooser Zementwerke в Австрії, після чого отримав свій перший досвід роботи на цементному заводі (Mannersdorf, Австрія)   як менеджер з якості . Після інтеграції Perlmooser Zementwerke у Lafarge, у 1999 році він переїхав до Чехії на завод Cizkovice, де спочатку працював як операційний директор, а потім як керівник заводу.  У 2004 році Філіп перейшов на завод Lafarge Becoin в Сербії на посаду директора заводу для запуску модернізованої лінії випалу клінкеру сухим способом. У 2006 році він повернувся на завод Mannersdorf, де керував заводом 6 років. У 2012 році Філіп перейшов на посаду менеджера по ефективності для CECIS у технічний центр «Lafarge» у Відні, а потім був призначений директором з глобальних промислових витрат.
  У 2015-2016 рр. він займався об'єднанням технічних центрів Holcim і Lafarge у Швейцарії.
  У 2016 році Філіпп залишив компанію LafargeHolcim і зайняв посаду директора заводу Ольбарг Портленд (Данія).

 • Марина Муходінова

  Марина Муходінова

  Директор з персоналу

  Національність: Українка. 
  Рік народження: 1978.
  Призначена на посаду у листопаді 2013 року.
  Марина Муходінова розпочала роботу в компанії СіАрЕйч в Україні в 2013 році на посаді директора з персоналу. До цього протягом декількох років працювала на посаді юриста, а згодом директора з персоналу великоїї міжнародної компанії. Здобула вищу освіту за спеціальністю юрист у Київському національному економічному університеті й отримала кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ).    

 • Міхал Буржинські

  Міхал Буржинські

  Фінансовий директор CRH Ukraine
  Національність: Поляк
  Рік народження: 1975 р
  Призначений на посаду в липені 2018 року
  Міхал Буржинські приєднався до CRH у 2003 році та займав ряд посад, у тому числі фінансового контролера бізнесу з вапна та агрегатів у Польщі, був фінансовим директором Trzuskawica, MD у сфері піщано-гравійного бізнесу, донедавна був заступником фінансовго директора CRH Ukraine.
  Закінчив економічний університет у Кракові (Польща), член АССА.

 • Демієн Лінч

  Демієн Лінч

  Директор з виробничо-логістичного забезпечення CRH Україна
  Національність: Ірландець
  Рік народження: 1985
  Призначено на посаду: 16 грудня 2019.

  Демієн Лінч почав свою кар'єру в CRH в 2006 році, після закінчення Лімерікського університету. В рамках Групи Демієн займав різні посади: на підприємстві «Айріш Цемент» - як інженер-механік, в компанії АТ «Подільський цемент» - в якості керівника проектів і в ТОВ «ЦЕМЕНТ» (м.Одеса) - як менеджер з операційної діяльності. У Лімерікском університеті він отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA), має диплом за спеціальністю «Машинобудування», виданий Лімерікскім технологічним інститутом, і свідоцтво про присвоєння кваліфікації фахівця з ОП і ТБ, видане Університетським коледжем Дубліна. Призначено на посаду менеджера з ОП в червні 2018 року. З вересня 2018 року до грудня 2019 поєднував цю посаду з Генеральним Директором для ТОВ «Цемент».

 • Андрій Звіринський

  Андрій Звіринський

  Комерційний директор цементного підрозділу CRH Україна

  Національність: Українець. 
  Рік народження: 1978. 
  Призначений на посаду: 01 листопада 2019 року.
  Андрій Звіринський приєднався до компанії СіАрЕйч в Україні на початку 2015 року. До цього працював на посаді комерційного директора компанії «Монді Пекеджінг Юкрейн», яка належить до групи Mondi — одного з найбільших виробників пакувальних мішків і паперу в світі. Здобув ступінь магістра зі спеціальності «Економіка підприємства».

 • Александер Шишко

  Александер Шишко

  Директор підрозділу заповнювачів і бетону
  Національність: Поляк
  Рік народження: 1961 
  Призначений на посаду у лютому 2018 року.
  Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-механік, має ступінь магістра Чеського університету природничих наук (м. Прага, Чехія).
  Александер Шишко приєднався до компанії CRH у 2000 році й працював на низці посад як у Польщі, так і в Україні.  Має обширний досвід роботи в компаніях Групи CRH у сферах бетонних виробів, матеріалів для стін, щебеню, логістики й перевезень. Також працював у цих компаніях на вищих керівних посадах.
  До роботи в CRH працював декілька років на керівних посадах у компанії-постачальнику офісного обладнання.

 • Володимир Шаргунов

  Володимир Шаргунов

  Директор з матеріально-технічного забезпечення 
  Національність: Українець. 
  Рік народження: 1975.
  Призначений на посаду в листопаді 2010 року.
  Володимир Шаргунов розпочав роботу в CRH у 2010 році на посаді операційного директора (підрозділ заповнювачів). До цього займав низку посад у компанії «Лафарж Щебінь» в Україні, зокрема технічного директора виробництва (2009 – травень 2010) і керівника відділу виробництва й матеріально-технічного постачання (2004–2009). Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-проектувальник у Національному аерокосмічному університеті (ХАІ).