Здоров'я та безпека

Компанія СRH як соціально-відповідальний бізнес визнала здоров’я та безпеку головним пріоритетом своєї діяльності.

Група щороку докладає максимальних зусиль для реалізації своєї довготермінової стратегії з охорони праці (ОП), яка полягає в побудові повномасштабної культури ОП на всіх заводах компанії. Основний критерій успіху — це нуль нещасних випадків на виробництві.

Найперше, компанія інвестує в автоматизацію устаткування на робочих місцях та модернізацію інфраструктури всередині підприємств, забезпечує всіх працівників індивідуальними і колективними засобами захисту. Зокрема, впроваджує єдині корпоративні правила охорони праці «16 життєво важливих правил», які, серед іншого, передбачають:

  • Огородження рухомих частин технологічного обладнання та механізмів
  • Ізоляцію небезпечної енергії
  • Безпеку на транспорті та перевезення людей
  • Мінімізацію ризиків при виконанні робіт на висоті тощо.

До того ж, усі працівники  підприємств, що входять до складу компанії, а також працівники підрядних організацій  систематично проходять високоякісні інтерактивні навчання з ОП, під час яких кожен учасник закріплює вивчене на практиці і завдяки цьому засвоює навчальний матеріал на понад 90%. Наприклад, на ТОВ «ЦЕМЕНТ» (м. Одеса) проведено спеціальний тренінг для працівників із надання першої медичної допомоги з використанням манекена - симулятора людського організму.

А ПрАТ «Миколаївцемент» поширив хороші практики з ОП поза межі заводу і організував тренінги з безпеки дорожнього руху для близько 200 учнів перших класів шкіл м. Миколаєва Львівської області, під час яких в ігровій формі діти фізично вчилися правильно та безпечно переходити через пішохідний перехід, розрізняти дорожні знаки та сигнали світлофора.