Сталий розвиток

CRH покладає на себе високу соціальну відповідальність, прагне бути надійним роботодавцем, широко співпрацює з громадами у сфері спонсорства, інвестуючи  в розвиток своїх  працівників та добробут місцевого населення.

Керівництво  розуміє, що успіх  компанії залежить від кваліфікованих працівників, їх мотивації та безпечних і комфортних умов праці та відпочинку. Так, на Одеському цементному заводі були побудовані нові роздягальні й душові кімнати, а також їдальня з метою належного дотримання гігієни праці та харчування. Капітально відновлені побутові приміщення і їдальні також і на заводах у Кам’янці-Подільському і в Миколаєві Львівської області, де налагоджено якісне харчування.

СRH прагне бути добрим та відповідальним сусідом, а тому тісно співпрацює з місцевими спільнотами, допомагаючи у вирішенні їх нагальних базових соціальних потреб. Так, компанія спрямувала спонсорські кошти на проекти, які так чи інакше пов’язані насамперед з безпекою людей, охороною і підтримкою їхнього здоров’я. Зокрема:

  • Куплено сучасний рентген-апарат, інкубатор для немовлят, лапароскопічне обладнання, відремонтовані палати та дах лікарняного приміщення тощо Миколаївської центральної районної лікарні Львівської області
  • Здійснено капітальний ремонт басейну «Жабенятко» для малюків та дошкільнят і великого басейну для дітей шкільного віку та дорослих у  спортивно-оздоровчому комплексі «Ювілейний»
  • Придбано медичне обладнання для терапевтичного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні №1 і тощо.

Компанію було неодноразово відзначено дипломом за найкращі практики з корпоративної соціальної відповідальності в межах національного конкурсу, що його щороку проводить Центр «Розвиток КСВ».