До списку новин

АТ «Подільський цемент» компанії CRH - у Всеукраїнській мережі доброчесності

ПАТ «Подільський цемент» компанії CRH в Україні увійшов до Всеукраїнської мережі доброчесності і, таким чином, підтвердив свою прихильність високим стандартам добропорядності ведення бізнесу.

Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнсу як нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро, започатковано Радою бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Компанії-учасники мережі, серед  зобов’язуються підтримувати добру ділову репутацію та поліпшувати стандарти доброчесності.

З цієї нагоди 19 травня 2017 р. у Києві представники нашої компанії у складі Святослава Козленка, голови правління АТ «Подільський цемент», Ірини Шацманн, комплаєнс-менеджера CRH Україна та Ірини Павленко, юриста ТОВ «Цемент», разом з іншими 45-ма українськими та міжнародними компаніями взяли участь в підписанні Декларації про добропорядність ведення бізнесу. До числа компаній-підписантів Декларації, зокрема, увійшли такі відомі компанії, як ЛафаржХолсім, Укрсиббанк, Нова Пошта, Санофі та інші.

Відтепер, члени мережі спільно працюватимуть над оцінкою антикорупційних ризиків для втілення в своїх організаціях комплаєнс-програм, залучати представників бізнесу до обговорення принципів доброчесності, підвищувати інтерес до прозорого ведення бізнесу серед учасників ринку.

Бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, який виступив ініціатором створення мережі, повідомив, що її учасники планують до середини осені напрацювати модель, в рамках якої підтверджуватимуть і верифікуватимуть виконання ними зобов'язань, узятих на себе в рамках цієї ініціативи. І додав, що таких моделей існує багато: від публічної самооцінки самої компанії до відповідності Міжнародному стандарту ISO 37001, що визначає вимоги для систем менеджменту по боротьбі з корупцією.

Довідка

Рада бізнес-омбудсмена – це незалежний  постійно діючий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України (постанова № 691 від 26 листопада 2014 року та Меморандум про взаєморозуміння для української Антикорупційної ініціативи від 12 травня 2014 року),започаткований з метою створення прозорих умов роботи державних та місцевих органів влади, державних або підконтрольних державі компаній, а також для запобігання корупції.

Рада бізнес-омбудсмена фінансується через мультидонорний рахунок ЄБРР, відкритий у 2014 році задля створення сприятливих умов ведення бізнесу для українських підприємців. Донорами є: Великобританія, Данія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція, Японія та Європейський Союз.

Утворення Ради спільно погоджено Кабінетом Міністрів України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Організацією економічного співробітництва та розвитку, Європейською бізнес асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Федерацією роботодавців України, Торгово-Промисловою Палатою України, Українським союзом промисловців і підприємців.

До списку новин