До списку новин

СRH Україна: переваги та успіхи завдяки об’єднанню та ребрендінгу

У березні 2018 року минуло два успішні роки з моменту ребрендінгу в CRH Україна, коли три цементні підприємства компанії – АТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» (Одеський цементний завод), ПрАТ «Миколаївцемент», почали випускати свою продукцію під єдиним брендом CRH.

Підтвердженням є, зокрема, такі успіхи:

 • Підприємство «Подільський цемент» у 2016 р. досягнуло рекордної потужності у випуску основної продукції компанії – клінкеру (напівфабрикату цементу), до чого прямувало з 2011 р. Це 2,1 млн тонн при номінальній потужності печі 2,2 млн. тонн.
 • «Одеський цементний завод» у 2016 р. виробив рекордний обсяг цементу за всі 52 роки (!) свого існування.
 • Обсяги продажів у 2016-2017 рр., що склали 2,8 та 2,6 млн тонн відповідно, є одними з найвищих від 2008 р. (періоду економічного спаду).

Для забезпечення потреб найвибагливіших клієнтів-професіоналів лінійка продукції налічує 8 видів цементу, а також діє сучасна сертифікована лабораторія бетонів, фахівці якої надають професійні послуги технічного маркетингу.

Будівельні матеріали виробництва CRH в Україні були використані професіоналами при споруджені таких нових значущих об’єктів міської та промислової інфраструктури, як:

 • Зерновий термінал Cargill та MV Cargo, що будується в морському порту «Южний» (одеська обл.);
 • Бескидський залізничний тунель в Карпатах - найбільший державний інфраструктурний проект Західної України тощо.

Нагадаємо, у свій час на заводах ПрАТ «Миколаївцемент» та ТОВ «Цемент» були зупинені через застарілу технологію, так звані мокрі печі для випалу клінкеру на відміну прогресивного підприємства «Подільський цемент», що випускає клінкер найсучаснішим енергоефективним та екологічним «сухим» способом. Натомість увагу було зосереджено на підсиленні помольних і пакувальних потужностей.

Приклади проведених інвестицій у 2017 р.:

 1. «Миколаївцемент». Інвестиційний проект вартістю 2,5 млн. євро (еквівалентно 75 млн. грн.) на модернізацію цементного млина №8 – переведення його на закритий цикл помелу цементу.
 2. «Подільський цемент». Модифікація пакувальної лінії №1 – встановлення нового механізму запаковування палети у плівку.
 3. «Подільський цемент». Повний перехід на нову сучасну систему опалення виробничих та адміністративних приміщень.
 4. «Подільський цемент». Упровадження нового сучасного обладнання на 265 тис. євро для контролю якості виробництва цементу на різних технологічних стадіях.
 5. «Одеський цементний завод». Капремонт двох цементних силосів, ремонт складу клінкеру.

Окрім операційних інвестицій CRH вкладає соціальні інвестиції в містах своєї діяльності. Так, компанія спрямувала спонсорські кошти на підтримку соціальних потреб жителів Кам’янця-Подільського та району Хмельницької області на проекти, пов’язані, насамперед, з охороною здоров’я та безпекою людей.

Зокрема:

 • У червні 2017 року передано сучасний пожежний автомобіль 2-му Державному пожежно-рятувальному загону ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій України  у Хмельницькій області.
 • У 2017 та 2016 рр. здано капітально відремонтовані 4 палати  у відділеннях хірургії і терапії Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні та міської лікарні №1. 
 • У серпні 2016 року подаровано Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді збудований з нуля спортивний майданчик для гри у міні-футбол. Площа майданчика складає приблизно 700 м2.

Окрему та особливу увагу компанія приділяє турботі про своїх працівників та їх професійному й особистісному розвитку. А тому, окрім стабільної заробітної плати забезпечує співробітників соціальними гарантіями згідно з колективними договорами тощо.

Для забезпечення фахового кадрового резерву, зокрема щодо вузько-спеціалізованих технічних спеціальностей, як-от технологів, механіків та електриків, у компанії діє постійна щорічна Програма стажування для студентів та випускників ВНЗ з усієї України. Так, в результаті впровадження згаданої Програми впродовж останніх трьох років (2015-2017 рр.) на АТ «Подільський цемент» були працевлаштовані десятеро молодих талановитих технічних фахівців.

До списку новин