До списку новин

Компанія CRH Україна привернула увагу дітей працівників до безпеки сім’ї на роботі та вдома

29-30 серпня на всіх цементних підприємствах компанії CRH Україна (АТ «Подільський цемент», м. Кам’янець-Подільський, ТОВ «Цемент», м. Одеса та ПрАТ «Миколаївцемент», м. Миколаїв Львівської області) відбулись корпоративні заходи для дітей працівників компанії на тему «Безпека сім’ї на роботі і вдома».

Основною метою заходів було продемонструвати майбутньому поколінню сучасний процес виробництва цементу як основного матеріалу в будівництві, привернути увагу дітей до високого рівня безпеки на робочих місцях їх батьків або родичів, а також навчити їх самих дбати насамперед про власну безпеку й безпеку своїх рідних. Адже охорона праці є пріоритетом №1 у компанії, про що наголосили у своїх вітальних промовах керівники підприємств.

В рамках програми для дітей були проведені екскурсії на завод, а також працювали тематичні площадки, які так чи інакше були пов’язані з виробництвом цементу та безпекою праці. Наприклад, інтерактивне заняття з безпеки життєдіяльності провели Кам’янець-Подільські надзвичайники 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області спільно з навчально-консультаційним пунктом обласного центру цивільного захисту і БЖД, в ході якого діти разом з пожежниками навчалися гасити уявну пожежу та допомагати постраждалим в разі виникнення надзвичайних ситуацій. І це вже не перший приклад успішної співпраці між компанією та ДСНС.

Серед інших активностей були заняття з безпечної їзди на велосипеді, поводження з хімічними речовинами на прикладі проведення різноманітних дослідів та інше. 

Для сімей також працювала спеціальна фотозона з миттєвим друком фотографій, тож уже ввечері маленькі учасники заходів могли хизуватися захопливими фото у спеціальних засобах захисту та з великою мобільною технікою своїм друзям та рідним. 

Після завершення свята усі діти отримали солодкі та сувенірні фірмові подарунки. 

Всього у заходах взяло участь понад 120 дітей.

До списку новин