До списку новин

CRH в Україні відзначила День охорони праці

Цінуй життя – контролюй ризики у своїй роботі!

Саме під таким гаслом компанія CRH в Україні відзначила День охорони праці 28 квітня 2017 року і провела командні змагання (квести) на тему «Управління ризиками» серед своїх працівників. Схожі заходи відбулись одночасно на трьох підприємствах компанії – АТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» та ПрАТ «Миколаївцемент».

В офіційній частині заходу керівництво компанії та представники служби охорони праці відеозверненням привітали усіх працівників зі святом безпеки та наголосили на необхідності проведення оцінки ризиків перед початком будь-якої роботи завжди і всюди. Адже саме «управління ризиками» є цьогоріч пріоритетним напрямом покращення охорони праці в компанії.

Під час проходження різноманітних етапів квесту кожному учаснику випала можливість проявити себе в навичках з оцінки ризиків, кмітливості та спритності, а також весело і безпечно провести час у колі своїх колег.

Після змагань відбулося урочисте нагородження команд-переможців пам’ятними медалями та кубками. Також, серед нагороджених були 11 працівників компанії, яких відзначено дипломами та сувенірами за лідерство в питаннях покращення ОП на підприємствах.

«Безпека праці та охорона здоров’я кожного працівника є пріоритетом для компанії CRH в Україні та світі. Тому, саме цієї сфери стосуються основні проекти та інвестиції компанії – як-от вдосконалення обладнання, захист від рухомих частин механізмів, навчання та тренінги для працівників тощо. Завдяки спільним зусиллям нещодавно, у березні компанія CRH в Україні, а саме її цементний та нецементний напрями, відпрацювала рік у повній безпеці, без жодної травми на виробництві. Щиро дякую всім працівникам та підрядним організаціям за це вагоме досягення! Сподіваюся, що й завдяки спільним заходам 28 квітня всі залучені набули нового цінного досвіду в галузі охорони праці», - підкреслив керуючий компаніями CRH в Україні Баррі Леонард.

На завершення, усі працівники компанії, а це понад 1000 осіб, отримали корисні подарунки у вигляді персональних аптечок для невідкладної долікарської допомоги.

До списку новин