ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ

Зінаїда Гаврилюк, ТОВ «Цемент»

Зінаїда Гаврилюк, начальник зміни ТОВ «Цемент» CRH Україна, 55 років

Зінаїдо, яка Ваша роль у компанії CRH?

Як начальник зміни, я забезпечую виконання командою поставлених завдань: організовую своєчасну підготовку й завантаження цементу, стежу за роботою обладнання, аналізую результати роботи виробничих потужностей за зміну. У разі появи застою я роблю все для того, щоб зрозуміти причину й запобігти його появі в майбутньому. 
Дуже важлива частина моєї роботи — контроль дотримання працівниками норм охорони праці та трудової дисципліни. 
Усі дані про роботу виробництва ми передаємо керівництву й разом намагаємося зробити завод більш ефективним і безпечним день у день.

Розкажіть трохи про себе.

Мені 55 років і 40 із них я працювала на виробничих підприємствах будівельної сфери. За свою кар’єру я пройшла шлях від помічника машиніста до начальника зміни. Останні 14 років працюю на цементному заводі, про тонкощі виробництва нашої продукції знаю практично все й охоче ділюся досвідом із молодшим поколінням працівників. 
До речі, робота в CRH для мене вже стала сімейною справою. Зі мною пліч-о-пліч працює мій син Роман. Він — машиніст цементного млина. 

Як проходить Ваш робочий день?

Усе починається з прийняття роботи від попередньої зміни. Ми обговорюємо всі необхідні нюанси: показники, можливі поломки обладнання, наявність або відсутність порушень, тобто всю важливу для роботи інформацію. Якщо порушення в роботі були, моє завдання — максимально оперативно їх усунути, передати завдання відповідальним за неї співробітникам і простежити за виконанням. 
Після завершення роботи ми також передаємо ці дані наступній зміні. Таким чином досягається ефективне, безпечне та безперебійне виробництво. А це — моє головне завдання!

Чим Ви найбільше пишаєтеся у своїй кар’єрі на сьогодні?

Мене дуже тішить те, що в нашого підприємства зростають показники. Керівництво задоволене роботою персоналу, і це забезпечує нам можливості для кар’єрного зростання. Я сама починала помічником машиніста, а зараз я — начальник зміни. 
Але найбільша моя гордість — це молоді працівники, які під моїм керівництвом досягають на заводі великих успіхів. Я завжди ділилася досвідом з молодшими колегами, допомагала їм у роботі, навчала того, що знаю сама. Я бачу, як це допомагає їм рухатися вперед і розвивати підприємство. 

Яким Ви бачите свій внесок у прагнення CRH стати світовим лідером з виробництва будівельних матеріалів? 

Кожного дня, виконуючи свою роботу, ми з нашою згуртованою командою робимо все, щоб досягати поставлених цілей. Щоб завдання були виконані своєчасно й на вищому рівні. Адже від цього залежить результат роботи інших відділів і всього заводу загалом.
Оскільки виконання наших завдань пов’язане з високими ризиками, питання безпеки для нас є пріоритетним. Тому кожного робочого дня я не лише стежу за якістю роботи, а й нагадую своїм колегам про те, що безпека й норми охорони праці завжди на першому місці. На моє особисте переконання, дотримання цих основоположних правил дозволить нашій компанії стати лідером у своїй галузі. 

ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ