ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ

Юрій Грибачов, АТ «Подільський цемент»

Юрій Грибачов, головний енергетик (з виконанням обов'язків начальника ДОЕО), 33 роки

Юрію, які Ваші основні завдання у компанії CRH?

Як головний енергетик підприємства, я відповідаю за багато речей. Перш за все, за стабільне забезпечення виробництва енергетичними ресурсами: електроенергією, газом, стисненим повітрям та водою. Також, разом зі своєю командою я приділяю багато часу поточному і плановому обслуговуванню енергетичного обладнання, роботі з підрядними організаціями, закупівлі запасних частин тощо.

Одним з важливих завдань є участь в різних проектах на нашому підприємстві, від великих проектів, які реалізуються відділом проектів, до відносно малих, які реалізує наша команда сама.

І, нарешті, моє головне завдання – це організація безпечного виконання робіт з ремонту та обслуговування енергетичного обладнання і мереж , як нашими працівниками, так і підрядними організаціями.

Розкажіть нам трохи про себе

Я в CRH вже 10 років і, чесно кажучи, ніколи не думав, що буду працювати на цементному заводі. Прийшовши після університету на тимчасову роботу в підрядну організацію, я зрозумів, що ця робота мені подобається, і вже зовсім скоро я почав працювати на самому заводі. Впродовж десяти років я працював на різних позиціях. Спочатку я ремонтував та налагоджував електронні прилади, потім на «Подільському цементі» розпочався великий проект – будівництво сухої лінії, в якому я був інженером-електриком. У проекті ми однією великою інтернаціональною командою спочатку будували, а потім запускали в роботу склади сировини, вертикальні млини, піч тощо, саме тут я здобув унікальний досвід. Далі я досить довгий час працював інженером з автоматики, і ось вже майже 2 роки я – головний енергетик. Кожна посада потребувала роботи над собою, швидкого навчання та можливо інколи зміни підходів до роботи, проте разом з тим швидко зростав професіоналізм та впевненість у роботі.

Що означає звичайний день для Вас?

Мій робочий день починається з дзвінка чергового електрика, який доповідає про роботу обладнання вночі та про проблеми, які стались під час чергування. Далі зранку в енергетичній службі відбувається ранкова нарада, на якій розподіляється щоденна робота, визначаються заходи безпеки при роботах та вирішуються складні питання в роботі енергетичної служби, обладнання та ін. Одразу після наради енергетичної служби починається щоденна виробнича нарада, на якій обговорюється процес виробництва та відбувається координація робіт зі всіма службами підприємства. Після цього кожен день є різним і залежить від нагальних проблем підприємства. Постійно доводиться визначати пріоритетні завдання і потреби, тому один день можна цілком провести на виробничому майданчику, приймаючи участь в ремонті якогось обладнання, а інший повністю провести в кабінеті, займаючись документацією, схемами та проводячи зустрічі з підрядними організаціями. Робота є дуже різноманітною і тому цікавою.

Чим Ви найбільше пишаєтеся у своїй кар’єрі?

Найбільшою моєю гордістю за останні роки є робота з командами автоматики та електрики. Тут зібралися першокласні спеціалісти, з якими ми здатні реалізувати будь-який проект. За ці роки нам вдалося реалізувати вже багато проектів – це другий силос сировинної муки, модернізація електричного обладнання насосних станцій, встановлення газоаналізаторів, часткова модернізація старого виробництва тощо. Також завдяки постійному аналізу роботи обладнання та процесу виробництва нам вдалося значно збільшити енергоефективність виробництва та зменшити кількість зупинок енергетичного обладнання.

Як Ви допоможете CRH досягти своєї місії як провідного бізнесу в галузі будівельних матеріалів у світі?

На мою думку найкраща допомога – це сумлінно виконувати свої обов’язки, постійно думати і працювати над тим, як покращити виробництво, реалізовувати енергозберігаючі проекти.

Також віднедавна ми багато працюємо над підготовкою молодих інженерів, що безперечно є нашою інвестицією в майбутнє компанії, її розвиток та перетворення на беззаперечного лідера будівельної галузі в світі.

 

ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ