ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ

Олександр Бастан, ТОВ «Цемент»

Олександр Бастан, начальник відділу виробництва ТОВ «Цемент», 31 рік 

Олександре, яка Ваша роль у компанії CRH?

Моя основна роль — забезпечити виконання затвердженого плану виробництва цементу й перевиконати його за кількісними та якісними показниками. Зрозуміло, з найменшими можливими затратами праці й ресурсів. Я відповідаю за те, щоб кожен працівник мого відділу мав необхідні умови для безпечної та ефективної роботи.  

Розкажіть трохи про себе.

Я родом із Вознесенська. Там закінчив гімназію з математично-економічним ухилом. Вищу освіту здобув уже в Одесі, у Національній академії харчових технологій. Навчався на інженера-механіка, паралельно працюючи за фахом на одному з великих Одеських підприємств харчової промисловості. Незабаром після закінчення ВНЗ мені надійшло запрошення на співбесіду від Одеського цементного заводу. Так я отримав посаду помічника машиніста цементних млинів. За сім років роботи на цьому підприємстві я зробив кар’єру до начальника виробництва. У виробничому циклі розбираюся досконально. Тому знаю, як організувати роботу найкращим чином.  

Як проходить Ваш робочий день?

Кожен робочий день починається з обов’язкової виробничої наради, де я дізнаюся про виконану роботу від працівників, що здають зміну. Ми також плануємо роботу наступної зміни, обговорюємо всі питання та проблеми, що виникли. 
Після цього поспішаю на нараду начальників відділів. Ця щоденна процедура допомагає всім керівникам спільно вирішувати проблеми на рівні заводу, оскільки всі відділи тісно взаємопов’язані. Також радимося і з підрядними організаціями, які виконують на заводі певні роботи.
За нарадами настає черга для обходу виробництва. Це один з найважливіших процесів. Я постійно тісно спілкуюся з працівниками свого відділу, бо тільки так я можу перебувати в курсі подій і контролювати роботу. Працівники відділу бачать усі нюанси «зсередини», і для мене дуже важливо отримувати від них регулярний зворотний зв’язок про те, як поліпшити безпеку й ефективність. 

Чим Ви найбільше пишаєтеся у своїй кар’єрі на сьогодні?

Перш за все, я пишаюся тим, що в 2016 році завод виробив рекордний обсяг цементу за всі 52 роки свого існування. Це було б неможливо зробити без тісної взаємодії всіх відділів і злагодженої роботи працівників кожного з них. 
Ми значно поліпшили процес комунікації між відділами, а це позитивно позначається на роботі й на показниках, а, отже, попереду нас чекають нові горизонти й рекорди!

Яким Ви бачите свій внесок у прагнення CRH стати світовим лідером з виробництва будівельних матеріалів? 

Кожного дня ми з командою працюємо над удосконаленням процесів і зростанням показників. Наша робота пов’язана з певними ризиками. Тому безпека виробництва для нас завжди знаходиться на першому місці, тим самим підвищуючи його ефективність. І я впевнений, що дотримуючись цих принципів, ми приведемо компанію до світового лідерства у своїй галузі. 

ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ