ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ

Богдан Олійник, АТ «Подільський цемент»

Богдан Олійник, заступник начальника дільниці «Вуглепідготовка та помел цементу», 37 років

Богдане, яка Ваша основна роль у CRH?

Я займаю посаду заступника начальника дільниці ВПЦ (вуглепідготовка, помел цементу). Моєю ділянкою роботи є вертикальний цементний млин, а також завантаження цементу навалом в хопри і в автотранспорт. Основне моє завдання – забезпечити стабільну і якісну роботу цементного млина і роботу з навантаження цементу. Я слідкую за тим, щоб обладнання завжди працювало з максимальною ефективністю.

Розкажіть трохи про себе

Родом я з Кам’янця-Подільського. Навчався Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю інженер-енергетик нетрадиційних джерел енергії. Крім того, я навчався в Подільському державному аграрно-технічному університеті за спеціальністю бухгалтерський облік. Потім там же і працював старшим лаборантом.

У 2004 році вирішив піти працювати на Подільський цементний завод вантажником. Пізніше працював водієм автомобіля і водієм вилкового навантажувача. А у 2008 році, коли побудували вертикальний вугільний млин і було оголошено конкурс на посаду інженера - оператора вугільного млина, я вирішив спробувати свої сили, успішно пройшов конкурс і почав працювати.

Вже у 2010 році, коли на підприємстві побудували суху лінію з виробництва цементу, мене запросили на посаду оператора пульта керування центрального. І так, я здобув навички управляти повністю всім технологічним процесом. Тобто роботою вертикального вугільного млина, сировинного млина, цементного млина, а також обертової печі. Потім задяки досвіду, здобутому на посаді оператора ПКЦ, у 2014 році я почав працювати начальником зміни і з 2016 року перейшов на посаду заступника начальника дільниці ВПЦ.

На моєму прикладі можемо спостерігати, як компанія CRH дає можливість кожному працівникові, який прагне розвиватися і самовдосконалюватися, досягати кар’єрних вершин у роботі. Щиро вдячний, що керівництво, бачачи потенціал, підтримує мене і розуміє.

Що означає звичайний день для Вас?

Вранці, коли приходжу на роботу, заходжу на центральний пункт керування і передивляюся графіки роботи обладнання, дізнаюся в операторів зміни, чи виникали проблеми у роботі. На цій посаді головне – командна робота. Потрібно постійно бути на зв’язку з відділами логістики, планування ремонтів, енергетичним відділом, охорони праці тощо, щоб працювати максимально ефективно.

Також щодня я здійснюю обхід всіє території моєї дільниці. Ретельно вивчаю проблеми, які можуть виникати на об’єктах і відповідно до цього складаю плани щодо роботи.

Чим Ви найбільше гордитеся у своїй кар'єрі на сьогоднішній день?

Я горджуся тим, що працюю на цьому підприємстві зі справжніми фахівцями. Я пишаюся, що зумів досягти даного рівня у своїй кар’єрі і щодня отримую колосальний досвід в роботі. Це є важливий саморозвиток, в тому числі, переймання досвіду від наших іноземних колег. Я дякую їм, що вони діляться цим досвідом, допомагають і підказують.

Як ви допоможете CRH досягти своєї місії як провідного бізнесу в галузі будівельних матеріалів у світі?

Я сподіваюся, що стабільна і безперебійна робота моєї дільниці допоможе компанії в цьому, адже тоді буде вироблено і відвантажено більшу кількість цементу, що, відповідно, приноситиме прибуток компанії.

Ми щодня своєю роботою намагаємося досягати кращих результатів і максимальних показників, аби компанія стала лідером №1 цементної промисловості не лише в Україні, а й світі. Такою я її бачу через 10 років.

ДО СПИСКУ ЗАПИСIВ