Каліч Владислав

Інженер-механік з інспектування обладнання
(2019 - теперішній час)

Посада під час Програми стажування: молодший інженер-механік
Дата прийняття на роботу в СRH Україна: 01.08.2017
Посада після закінчення програми стажування: інженер-механік (2018-2019)
Освіта: Харківський авіаційний інститут. Технологія виробництва ЛА

Опишіть себе за допомогою 5 слів: Трудолюбивий, впевнений, чесний, авантюрний, відповідальний.
Ваше хобі: Американський футбол, Формула 1, Кінематограф, Книги. 
Професійний розвиток це -: Не ставати двічі на ті ж самі граблі.
Три речі, які цінуєте в людях: Чесність,  працелюбність, гумор.
Що в поведінці інших вас мотивує: Професійність та любов до того що робиш, а також коли люди намагаються зробити світ хоч  трішечки кращим.
Перше враження про програму, коли прочитали оголошення чи вперше почули/дізнались інформацію: ВАУ! Це щось новеньке!!! Досить  цікаво щоб спробувати. Шанс та можливість для розвитку та нового досвіду.
Що може зупиняти випускників подавати свої заявки: Не повне розуміння усієї програми, та шляхів які вона відкриває. Бажання заробити швидкі гроші, а не побудова кар'єри. Страх перед викликами.
Опишіть програму  за допомогою  3 прикметників  і 3 іменників: Пізнавальна, даруюча, багатогранна. Розвиток, можливість, виклик.
2  речі, які ви дізнались про себе під час програми: Що мені подобається навчатись, але є ще багато  що потрібно дізнатись.
Що було складним під час проходження програми: Правильно виставити пріоритети, засвоїти та переварити всю інформацію, відповідати за дії інших людей.
Що допомагало подолати труднощі: Колеги та наполегливість заради досягнення цілі.
Події,  що вразили найбільше перших півроку програми: Відношення до охорони праці, Об`єми виробництва, та можливість побачити та відчути усі процеси.
Порада собі на початку програми: Що всього знати не можливо, і це нормально запитувати  навіть самі прості запитання. Англійської це не стосується.
Риси характеру, поведінки, що з’явились у вас дякуючи участі в Програмі: Мікропланування свого дня, почав більше думати про охорону праці, та навколишнє середовища.
Що хочете розвинути в собі протягом наступного року: Покращити свої професійні навички як механік. Навчитись краще розпоряджатись вільним часом. Також почати вивчати менеджмент. Ну і підвищити свій рівень знань іноземних мов.
Що допомогло успішно закінчити програму та отримати пропозицію роботи в CRH Україна: Бажання досягти чогось у своєму житті.