Мельник Мар'яна

Економіст з контролю витрат
(2018 - теперішній час)

Посада під час Програми стажування: Молодший економіст
Дата прийняття на роботу в СRH Україна: 31.07.2017
Освіта: Національний університет «Острозька академія» .Економічна кібернетика.

Опишіть себе за допомогою 5 слів: Завзятий ентузіаст, орієнтований на результат.
Ваше хобі: Графічний дизайн, лижі, економічна психологія. 
Цитата яка надихає: «Як мотивувати себе щось робити? Та ніяк! Залишайтесь там, де ви є!» A. Лебедєв
Професійний розвиток це -: Процес створення та невпинного розвитку власної професійної та особистої цінності. Любов до того, що ти робиш, робити НЕ ЛИШЕ те, що любиш. А також багато кави.
Три речі, які цінуєте в людях: Кмітливість, інтелект та почуття гумору. 
Що в поведінці інших вас мотивує: Мотивують люди зі щирим прагненням змінювати світ на краще. 
Перше враження про програму, коли прочитали оголошення чи вперше почули/дізнались інформацію: Мабуть, я була єдиною з перших трьох хвиль, хто дізнався про програму стажування завдяки оголошенню на work.ua. Для мене тоді це було всього лиш одне з небагатьох відправлених резюме. Сьогодні, після усього пройденого шляху, розумію, що воно  було моїм щасливим квитком. 
Що може зупиняти випускників подавати свої заявки: Переїзд в чуже місто, низький рівень володіння англійською мовою, збір полуниці у Польщі.
Опишіть програму  за допомогою  3 прикметників  і 3 іменників: Насичена та розкриваюча потенціал програма, динамічний старт.
2  речі, які ви дізнались про себе під час програми: Попри досвід роботи у дизайні та економічній спеціальності, дуже сподобався process engineering. Що кожен з нас унікальний. Мислення, знання, навички, досвід, підходи до вирішення проблем. І це те, що кожного робить цінним. І коли здається, що до тебе вже все придумали і неможливо придумати щось нове, краще, ефективніше – це тільки здається. 
Що було складним під час проходження програми: Усвідомити необхідність у комплексному підході під час розробки рішення проекту. Досить часто зміни в одному бізнес-процесі впливають на всю систему в цілому. Зміни у роботі одного відділу можуть вплинути на інші відділи. Тому важливо відразу зрозуміти, що твоя команда – не лише колеги з твого відділу. Принцип синергії. Хтось мотор, хтось колесо, хтось руль, хтось газ, хтось гальмо, а разом – ви машина, яка їде.
Що допомагало подолати труднощі: Допомагали вирішувати усі труднощі люди і кава. На підприємстві просто надзвичайна концентрація спеціалістів, професіоналів та талановитих людей. Більшість з них не тільки відкрита до питань, а з нетерпінням чекає на них. 
Події,  що вразили найбільше перших півроку програми: Перша екскурсія на завод: розміри обладнання вражаючі, а етажерка - як раз самий «фарш» для людей, які все життя боялися висоти. Цікаво було вивчати технологічний процес та організацію виробництва. Що все починається не з кар’єру, а з дослідження ринку та складання бюджетів. А закінчується не пакованим цементом, а гарним зворотнім зв’язком від клієнта. 
Порада собі на початку програми: Проводити якомога більше часу у своєму відділі, дізнатися з якими відділами потрібно буде тримати комунікацію у майбутньому. 
Риси характеру, поведінки, що з’явились у вас дякуючи участі в Програмі: Не знаю, можливо, щось на кшталт раціональності та виваженості. Бути менеджером проекту  означало в першу чергу бути менеджером самого себе. Тобто, вміти керувати власним часом, рішеннями, діями і, навіть, емоціями. 
Що хочете розвинути в собі протягом наступного року: Поглибити професійні знання, знання особливостей роботи у SAP, технологічного процесу виробництва. Розвивати навички роботи з людьми. Удосконалювати англійську мову. 
Що допомогло успішно закінчити програму та отримати пропозицію роботи в CRH Україна: Бажання залишитися в команді CRH, підтримка друзів та менторів, кілька недоспаних ночей та кава.