Лілія Левицька

Економіст із контролю витрат
(2017 - 2018)

Посада під час Програми стажування: молодший економіст
Дата прийняття на роботу в СRH Україна: 07.2017

 • Опишіть себе за допомогою 5 слів: Відкрита, життєрадісна, активна, цілеспрямована особистість.
 • Ваше хобі: Хоббі протягом мого становлення змінюється, оскільки з розвитком змінюються й інтереси.
 • Цитата яка надихає: «Ми самі маємо стати тими змінами, які хочемо бачити навколо себе»
 • Професійний розвиток це - прагнення, зусилля та бажання удосконалюватись, постійно змінюватись, не лише у професійній діяльності, а й змінювати свій внутрішній світ.
 • Три речі, які цінуєте в людях: Чесність, вірність, людяність.
 • Що в поведінці інших вас мотивує: Мене мотивують люди, які не перестають рости; які не дивлячись на час та обставини не зупиняються, а ідуть вперед, не зважаючи на перешкоди та труднощі у житті; для яких маленька поразка – це вже перемога; це шлях до успіху, це крихітний, зате впевнений, крок у велике майбутнє; та при кожній вдалій спробі до успіху все ще залишаються «людьми».
 • Перше враження про програму, коли прочитали оголошення чи вперше почули/дізнались інформацію: Коли я вперше почула за програму стажування, були різні думки. На перший погляд вона здалась неосяжною, недоступною,  та водночас сильною та багатообіцяючою. Виникало величезне бажання стати частиною міжнародноі  компаніі та з іншого боку – страх перед чимось новим, досить великим і серйозним.
 • Що може змушувати випускників утриматися від подання заявкиНевпевненість, нерішучість, страх щось змінювати.
 • Опишіть програму за допомогою 3 прикметників  і 3 іменників: Багатогранна -> можливості, практична -> досвід,
  результативна -> майбутнє.
 • 2 речі, які ви дізнались про себе під час програми: Під час програми я зрозуміла, щоб не сумувати, необхідно зайняти себе чимось корисним або тим, що приносить задоволення; неможливе – все ж таки можливе, всі задачі – виконуються, всі перешкоди – долаються, не існує запитань, які не вирішуються, тому дякуючи своїй впевненості та наполегливості, я виконала поставлену ціль.
 • Що було складним під час проходження програми: Під час проходження програми складним був великий об'єм інформації, що містив багато нової термінології, а після сприйняття - зрозуміти і об’єднати все в одне ціле.
 • Що допомагало подолати труднощі: Усе, що я дізнавалась – я записувала, а також поборола страх задавати, здавалося елементарні та безглузді, запитання☺. Тому багато спілкувалася з колегами, які доступно, ясно і чітко все пояснювали. Приємно було відчувати себе частинкою компанії серед спеціалістів високого рівня та справжніх професіоналів своєї справи.
 • Події, що вразили найбільше перших півроку програми: 
 1. Підхід до ведення бізнесу в компанії. Компанія в своїй діяльності слідує цінностям: чесність, добросовісність та повага до закону.
 2. Перший похід на виробництво. Ці розміри просто вражають. Все обладнання настільки велике, що здається ніби тебе оточують велетні, а ти ліліпут ☺;
 3. Відкритість та бажання допомогти всіх працівників, з якими нас знайомили. А головне, що все це велика сім’я зі своєю дружньою та затишною атмосфорою;
 4. Рівень професіоналізму працівників компанії. Мене дуже зацікавило виробництво, я просто слухала розповіді і намагалась нічого не пропустити;
 5. Велика кількість цікавих та водночас не зовсім легких завдань різних напрямків, які з кожним разом розкривали мене і розвивали ще більше;
 6. Всі поїздки з колегами-стажерами в межах компанії на інші заводи  зробили нас однією командою та дали можливість стати близькими товаришами. Всі свята ми проводили разом, далеко від дому, вечорами ми збиралися та обговорювали щось, або вечеряли разом, або грали ігри, гуляли по місту. Та все це радісні момети, які залишуться в памяті назавжди;
 7. Робота над проектами. Досить цікавий етап в моєму житті, оскільки це: адаптація до роботи у своєму відділі, величезний потік досліджуваної інформації, плідна праця над собою, постійний безперервний розвиток, коли відчуваєш, що з кожним днем все більше і більше ти набираєшся необхідних знань. Весь час я відчувала, що все, що я роблю це важливо і для компанії, і для мене
 • Порада собі на початку програми: Just Do It! ☺
 • Риси характеру, поведінки, що з’явились у вас дякуючи участі в програмі: Самомотивація, самоконтроль, відповідальність, витримка, рішучість.
 • Що хочете розвинути в собі протягом наступного року: Розвитку своїх професійних та особистих якостей. 
 • Що допомогло успішно закінчити програму та отримати пропозицію роботи в CRH Україна: Зацікавленість; бажання вчитись, набиратися досвіду та самовдосконалюватись; наполегливість, цілеспрямованість, швидка адаптація до змін.