UA EN RU

Команда

 • Фредерік Обе

  Фредерік Обе

  Керуючий компаніями СіАрЕйч в Україні

  Національність: француз
  Рік народження: 1966
  Призначений на посаду у січні 2018 року.
  Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-механік у Лілльському католицькому університеті (Франція) та отримав кваліфікаційний ступінь магістра управлінського адміністрування в коледжі Birkbeck Лондонського університету.
  Фредерік Обе приєднався до компанії CRH у 2016 році та займав посаду керуючого директора CRH у Сербії.
  До приходу в CRH обіймав декілька посад з постачання та з 2002 року працював у компанії Lafarge, де з 2005 року займав декілька посад у регіоні Центрально-Східної Європи, зокрема, керуючого директора Lafarge в Молдові та Угорщині, а також директора з продажів підрозділу Центральна Європа. 

 • Дмитро Григоренко

  Дмитро Григоренко

  Менеджер з ОП і ТБ 

  Національність: українець.

  Рік народження: 1982.

  Призначений на посаду у вересні 2016.

  Дмитро Григоренко перед тим, як приєднатися до СіАрЕйч більш, ніж 10 років працював на керівних посадах в цементній та щебеневій промисловостях. Професійну кар’єру почав з позиції начальника зміни кар’єру в Лафарж Щебінь Україна (липень 2006 – вересень 2007), після чого очолював служби охорони праці та промислової безпеки на рівні країни в Лафарж Щебінь Україна (2007-2011), в Лафарж Щебінь і Бетон Росія (2011-2012), в Холсім Росія (2013-2015) та в цементному підрозділі ЛафаржХолсім Росія (друге півріччя 2015).

  Вищу освіту за спеціальністю інженер електронного устаткування отримав в Національному технічному університеті України «КПІ», має диплом 5-го рівня з охорони праці і безпеки виробництва (Level 5 NVQ Diploma in Occupational Health and Safety Practice) Королівського товариства з попередження нещасних випадків (Велика Британія).

 • Девід Гайрі

  Девід Гайрі

  Фінансовий директор

  Національність: ірландець.
  Рік народження: 1980.
  Призначений на посаду у квітні 2015 року.
  Девід Гайрі приєднався до компанії CRH у 2007 році, де займав різні посади у фінансових відділах як Групи, так і підрозділу «Європа Матеріали». Має багатий досвід роботи з корпоративною звітністю CRH, фінансового контролю, процесів бюджетування та капітальних витрат.
  До приходу в CRH працював протягом кількох років дипломованим бухгалтером.

 • Клаус Айхас

  Клаус Айхас

  Директор з виробництва цементу

  Національність: німець.
  Рік народження: 1959.
  Призначений на посаду в квітні 2015 року.
  Клаус Айхас працює в цементній галузі на різних посадах з 1993 року, коли приєднався до компанії Holcim. Згодом працював на посадах начальника виробництва і директора заводу в Німеччині (1997–2007), а також технічного директора в Росії (2007–2009). Як технічний директор відповідав за будівництво нового цементного заводу компанії Vicat у Казахстані (2009–2011). Пропрацювавши деякий час здебільшого в російськомовних країнах старшим консультантом Німецької асоціації виробників цементу (VDZ), у 2015 році приєднався до CRH.
  Здобув вищу освіту за спеціальністю гірничий інженер та отримав ступінь доктора філософії з технології виробництва в Клаустальському технічному університеті в Німеччині.

 • Марина Муходінова

  Марина Муходінова

  Директор з персоналу

  Національність: українка. 
  Рік народження: 1978.
  Призначена на посаду  у листопаді 2013 року.
  Марина Муходінова розпочала роботу в компанії СіАрЕйч в Україні в 2013 році на посаді директора з персоналу. До цього протягом декількох років працювала на посаді юриста, а згодом директора з персоналу крупної міжнародної компанії. Здобула вищу освіту за спеціальністю юрист у Київському національному економічному університеті й отримала кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ).    

 • Мігел Машаду

  Мігел Машаду

  Директор з розвитку

  Національність: португалець.
  Рік народження: 1976. 
  Призначений на посаду у вересні 2014 року. 
  Мігел Машаду приєднався до CRH у 2012 році як генеральний директор Одеського цементного заводу. Згодом призначений менеджером з інтеграції ПАТ «Миколаївцемент», придбаного компанією CRH у вересні 2013 року. Очолює Асоціацію виробників цементу України («Укрцемент»). Здобув вищу освіту за спеціальністю «Управління й організація виробництва» в Лісабонському університеті. Закінчив аспірантуру за спеціальністю «Корпоративні фінанси й системи адміністративного управління» при Центрі дослідження фінансових ринків і активів Лісабонського університету.

 • Андре Пералта

  Андре Пералта

  Директор з комерційних питань і логістики цементного підрозділу

  Національність: португалець. 
  Рік народження: 1976.
  Призначений на посаду у січні 2016 року. 
  Андре Пералта розпочав професійну кар'єру в компанії UNILEVER, у якій працював на різних посадах, зокрема менеджера відділу планування попиту, менеджера відділу планування виробництва, менеджера по роботі з клієнтами й менеджера з управління ланцюжком постачання. У 2005 році заснував у Лісабоні власну агенцію нерухомості. У 2007 році запрошений до України на посаду директора з логістики ТОВ «Цемент» (Одеса) разом з іншими португальськими управлінцями. З 2009 року директор з комерційних питань і логістики в ТОВ «Цемент». У 2014 році переведений на ПАТ «Подільський цемент» на посаду директора з логістики. З 2015 року за сумісництвом регіональний комерційний директор CRH у Східній Україні, відповідає за збут ПАТ «Подільський цемент» і ТОВ «Цемент». Здобув вищу освіту за спеціальністю «Управління й організація виробництва» в Лісабонському університеті. Отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) за спеціальністю «Оцінка й реклама нерухомості» у Вищій школі операцій з нерухомістю в Лісабоні.

 • Андрій Звіринський

  Андрій Звіринський

  Комерційний директор (західний регіон)

  Національність: українець. 
  Рік народження: 1978. 
  Призначений на посаду у січні 2015 року.
  Андрій Звіринський приєднався до компанії СіАрЕйч в Україні на початку 2015 року. До цього працював на посаді комерційного директора компанії «Монді Пекеджінг Юкрейн», яка належить до групи Mondi — одного з найбільших виробників пакувальних мішків і паперу в світі. Здобув ступінь магістра зі спеціальності «Економіка підприємства».

 • Володимир Шаргунов

  Володимир Шаргунов

  Директор з матеріально-технічного забезпечення 

  Національність: українець. 

  Рік народження: 1975.

  Призначений на посаду в листопаді 2010 року.

  Володимир Шаргунов розпочав роботу в CRH у 2010 році на посаді операційного директора (підрозділ заповнювачів). До цього займав низку посад у компанії «Лафарж Щебінь» в Україні, зокрема технічного директора виробництва (2009 – травень 2010) і керівника відділу виробництва й матеріально-технічного постачання (2004–2009). Здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-проектувальник у Національному аерокосмічному університеті (ХАІ).    

 • Кірен Шеннон

  Кірен Шеннон

  Директор підрозділу заповнювачів і бетону 

  Національність: ірландець.
  Рік народження: 1960.
  Призначений на посаду в березні 2014 року. 
  Кірен Шеннон працював на різних посадах у компанії «Роудстоун» (Roadstone), зокрема менеджера підприємства і менеджера з виробництва у південному регіоні. Має понад 30 років досвіду роботи в галузі заповнювачів і товарного бетону. Здобув вищу освіту за спеціальністю «Управління кар'єрами і вибухові роботи».