UA EN RU

Навколишнє середовище

Компанія CRH дбає про захист навколишнього середовища, постійно інвестуючи у покращення екологічних показників, у підвищення ефективності технологічних процесів і повторно використовуючи як сировину у своїй діяльності відходи від інших виробництв, щоб зберегти природний баланс рециркуляції й водночас максимального задовольнити потреби клієнтів якісною продукцією.

Знаковим інвестиційним еко-проектом компанії CRH в Україні є переведення Подільського цементного заводу на сухий спосіб виробництва клінкеру, що  мінімізує викиди у навколишнє середовище завдяки новій сучасній системі знепилення рукавними фільтрами. Вартість інвестиції склала понад 300 млн євро.

Сухий спосіб виробництва цементу і його переваги

  • Зниження споживання палива більш ніж у 2 рази за рахунок ефективнішої технології виробництва
  • Зниження рівня викидів пилу в атмосферу в 10 разів завдяки сучасним рукавним фільтрам
  • Зменшення викидів CO2 та NOx.

ПрАТ «Миколаївцемент», дбаючи про довкілля, впровадило комплексну систему поводження із відходами, які утворюються в процесі діяльності заводу: паперові, пластикові, а також відпрацьовані малі хімічні джерела струму (пальчикові батарейки, акумулятори) збирають у спеціальні контейнери  і відправляють на переробку, після якої вони отримують друге життя або їх утилізують безпечно для довкілля.

Значні кошти було інвестовано й у покращення екологічних показників Одеського цементного заводу: встановлено нові фільтри на всіх важливих ділянках виробничого процесу, запущена абсолютно нова установка для помелу цементу, впроваджена нова безпилова система пакування та відвантаження продукції.